Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hill’s

 

Proč byste měli zvolit krmivo Hill's?

Všichni zaměstnanci společnosti Hill's do jednoho si uvědomují, jak silné pouto existuje mezi Vámi a Vaším mazlíčkem. Proto vyvíjíme maximální úsilí, abychom Vám poskytovali nejlepší možnou péči v oblasti výživy, aby Váš mazlíček zůstal nadále zdravý a v dobré kondici. Ve spolupráci s více než 150 veterináři, odborníky na výživu a vědeckými pracovníky v oblasti potravinářství z celého světa, Hill's neustále zavádí novinky a tím zajišťuje použití složek nejvyšší kvality a optimální vyvážení živin podle věku, rasy a zdravotního stavu konkrétního zvířete. Ve městě Topeka provozujeme vlastní výzkumné centrum a díky dlouhodobým investicím do vzdělávání, technologií a vědeckého výzkumu jsme dokázali vyvinout špičkové složení stravy a nesmírně širokou škálu klinicky ověřených produktů pro nemocná zvířata, zvířata vystavená riziku onemocnění, i zdravá zvířata. Možná právě proto veterináři při krmení vlastních mazlíčků preferují přesně vyváženou výživu Hill's před jakoukoli jinou značkou krmiv.

Klinicky ověřená výživa pro Vašeho psa a kočku

Pokud je Váš mazlíček nemocný, můžete využít řadu krmiv Prescription Diet, která přináší širokou škálu klinicky ověřených produktů, které Vašemu mazlíčkovi pomohou ulevit od nejvýznamnějších zdravotních problémů.

Široká škála klinicky ověřených řešení pomocí výživy

Řada zahrnuje chutnou suchou i konzervovanou výživu, která pomáhá při nejrůznějších onemocněních, jako jsou problémy s močovým ústrojím, dermatologické potíže, onemocnění ledvin, potíže s mobilitou, gastrointestinální problémy a obezita.

Produktová řada Prescription Diet

Klikněte na přehled produktů Prescription Diet, kde si můžete přečíst o různých onemocněních, která produkty Hill's Pet Nutrition pomáhají řešit.

Klinicky ověřená výživa založená na důkazech

Hill's se neustále snaží zlepšovat všechny své produkty a prostřednictvím programu klinicky ověřené výživy založené na důkazech (Evidence-Based Clinical Nutrition™) kombinujeme nejnovější důkazy z vědeckého výzkumu s klinickými zkušenostmi, abychom Vašim mazlíčkům ulevili od zdravotních komplikací.

 

 

 
 

 

© 2019 eStránky.cz | Tvorba webových stránek