Jdi na obsah Jdi na menu
 

Eukanuba

 

Začátek
Paul F. Iams, specialista na výživu zvířat, založil Iams Company v roce 1946. Ve 40. letech 20. století byla společenská zvířata krmena převážně doma připravovaným krmivem a byl brán malý zřetel na specifické potřeby a na to, že kočky a psi se vyvinuli jako masožravci – carnivores. Jeho rozhodnutí zvolit jiný a lepší přístup k výživě společenských zvířat vedlo k založení Iams Company a jeho přesvědčení o výživě.

Odkaz
Jeho první výrobek z roku 1950, Iams ® 999, vytvořil silný základ pro současná krmiva Eukanuba ® Veterinary Diets, Eukanuba®, Iams®, které dnes nalezneme po celém světě. V počátečním pátrání Paula Iamse před více jak 60 lety po znalostech o nejlepší výživě pro psy a kočky pokračuje dnes v Paul F. Iams Technical Center v Lewisburgu, stát Ohio. Toto zařízení, otevřené v roce 1987, je domovem oddaného výzkumného a vývojného týmu veterinářů, specialistů na výživu, chemiků, procesních inženýrů a techniků.

Současnost
V průběhu studia vlivu inovované výživy na zdraví zvířat společnost Iams nepřetržitě vyvíjí nové receptury, produkty a procesy k zabezpečení toho, že všechny produkty, Eukanuba Veterinary Diets, Eukanuba, Iams, vyhoví potřebám společenských zvířat.
Společné studie s hlavními evropskými a ostatními univerzitami poskytují kombinované expertízy potřebné k nalezení nových skutečností ve výživě. Tyto inovace jsou začleněny v produktech pro zvýšení nebo udržení spokojenosti společenských zvířat všude ve světě. Z výzkumu, který byl proveden publikováním a komunikací všech jeho výsledků, může mít prospěch každé společenské zvíře.

V průběhu let se společnost Iams z regionální firmy v Daytonu, Ohio, USA změnila na světového leadera v produkci superprémiového krmiva pro psy a kočky světové kvality. V lednu 1999 byla otevřena první továrna v Evropě v holandském městečku Coevorden dodávající značky Eukanuba a Iams do Evropy, Středního východu a Jižní Afriky.

Po více jak 60ti letech si Eukanuba & Iams vybudovali významný podíl ve výživě pro psy a kočky. Neustále investující do inovačního výzkumu a vývoje, P&G Pet Care byl první, kdo vyvinul a představil mnoho průlomů ve výživě, např. optimální poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst a jedinečnou směs krmné vlákniny pro podporu zdravého trávicího traktu, metabolismu cukrů a proti poruchám ledvin. Ale i pozdější zlomová novinka DentalCare systém – osvědčený při redukci tvorby zubního kamene u psů a koček – byla začleněna do našich produktů.

více na  www.eukanuba.cz

 
 

 

© 2019 eStránky.cz | Tvorba webových stránek